Semafor aluminiowy

Kasetony dwustronne są mocowane prostopadle do elewacji dzięki czemu obie strony są widoczne dla przechodniów. Są doskonałym rozwiązaniem dla zwiększenia widoczności salonu sprzedaży czy sklepu w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Semafory wykonujemy z ram aluminiowych o różnych grubościach, dobranych w zależności od jego wielkości. Do kasetonu dwustronnego dokładamy dodatkowe wzmocnienia, chroniące przed silnymi wiatrami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Najważniejszy element kasetonu stanowi grafika mocowana z obu stron profilu. Podobnie jak przy kasetonach jednostronnych wykonujemy ją z folii do podświetleń lub z użyciem druku UV. Do właściwego podświetlania semaforów w większości przypadków używamy dedykowanego oświetlenia LED z szerokim kątem świecenia.

Semafor z dibond

Podobnie jak w przypadku kasetonów aluminiowych, tak samo w przypadku dibondu możliwe jest wykonanie kasetonów dwustronnych mocowanych prostopadle do ścian budynków. Kasetony dwustronne z dibondu są idealnym rozwiązaniem dla punktów sprzedaży w miejscach o dużym ruchu pieszych, gdzie estetyka i elegancja mają znaczenie. W odczuciu większości klientów uważane są za kasetony premium. Wykonane z płyt kompozytowych dibond oraz z plexi, posiadają identyczną charakterystykę wykończenia jak jednostronne kasetony z dibondu. Podświetlane za pomocą LEDów soczewkowych o dużym kącie świecenia. Mocowane na wzmacnianych konstrukcjach. Występują w wielu wariantach wykończeń, z zastosowaniem grubszej plexi, tworzącej litery 3D, z zadrukiem UV lub w wersji wyklejanej folią.

Semafor okrągły

W naszej agencji reklamowej wykonujemy również kasetony i semafory o nietypowych kształtach. Do najpopularniejszych form należą  kasetony okrągłe. Produkujemy kasetony zarówno w formie jednostronnej, mocowanej bezpośrednio do elewacji jak również jako dwustronne kasetony – semafory, mocowane prostopadle do ścian budynków. Ramy kasetonów wytwarzane są w zależności od wielkości i sposobu mocowania  z profili aluminiowych, taśm alurapid bądź twardego PCV. Konstrukcje do mocowań prostopadłych, posiadają dodatkowe wzmocnienia. Wszystkie pozostałe elementy wykorzystane do budowy kasetonów niestandardowych są identyczne jak w przypadku standardowych kasetonów w ramach aluminiowych. Używamy wysokiej jakości oświetlenia LED, lico wykonujemy z dedykowanej plexi wyklejonej folią lub z zadrukiem UV.

Druk UV

Lica naszych kasetonów reklamowych drukowane są w technologii UV. Metoda ta znacznie wydłuża ich żywotność

Wysoka jakość

Ramy kasetonów aluminiowych są malowane metodą proszkową. Do podświetleń używamy wysokiej klasy oświetlenia LED.

Możliwość wysyłki

Gotowe kasetony reklamowe możemy wysłać do dowolnego miejsca w Polsce za pośrednictwem firm kurierskich

Montaż

Nasi pracownicy mogą zająć się profesjonalnym montażem kasetonów we wskazanym przez Ciebie miejscu.