Gadżety reklamowe

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i wzmacnianie relacji z Klientami to ważny element podczas prowadzenia własnej działalności. Jeśli zależy Ci na tym, aby zostać zapamiętanym to dzięki dobrze dobranym akcesoriom reklamowym może Ci się to udać.

Chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę na gadżety, które idealnie wpiszą się w filozofię Twojej marki. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni dobór gadżetów jest trudny i czasochłonny. Możemy zrobić to za Ciebie, polegając na naszym wieloletnim doświadczeniu.  Dzięki temu unikniesz zamówień produktów o niskiej jakości, a dodatkowo zaoszczędzisz swój cenny czas.

W naszej ofercie znajdują się standardowe gadżety reklamowe takie jak: smycze, breloki, długopisy, notesy, kalendarze czy kubki. Możemy również wykonać foliowe i papierowe torby, pieczątki czy pendrive. Oczywiście jesteśmy otwarci na realizację nietypowych i nowatorskich zleceń. Współpracujemy z producentami najlepszych produktów reklamowych w Polsce.

Długopisy reklamowe

Torby reklamowe

Pendrive i pamięci przenośne

Dekoracje ze sklejki

Pudełka i opakowania reklamowe

Kalendarze książkowe

Zegary reklamowe

Zachwycające oryginalnym designem i wykonane z dbałością o detale zegary to bez wątpienia doskonały pomysł na firmowe gadżety. Zegary są produktami praktycznymi będą świetnym prezentem dla partnerów biznesowych. Sprawdzą się również jako element brandingu w pomieszczeniach biurowych. Ciekawie zaprojektowane zegary będą niezwykle efektywnym nośnikiem reklamowym.

Technologia druku UV w połączeniu z frezowaniem CNC daje nam możliwość tworzenia wyjątkowych gadżetów reklamowych. Należą do nich m.in. zegary, które możemy tworzyć w nawet najbardziej skomplikowanych kształtach i na różnych podłożach. Każdy z zegarów może zostać dowolnie spersonalizowany, wszystkie procesy produkcyjne odbywają się w naszej siedzibie więc mamy nad nimi pełną kontrolę.