Stojaki i ekspozytory reklamowe ze sklejki

Stojaki i standy ze sklejki drewnianej to produkt skierowany do Klientów, którym zależy na efektownej prezentacji swoich produktów. Dobrze wykonane stojaki o ciekawym designie z pewnością zwiększą zainteresowanie Twoim produktem. Ekspozytory ze sklejki wykorzystywane są obecnie w wielu różnych branżach, najczęściej w spożywczej i kosmetycznej. Z ich pomocą możesz w ciekawy sposób wyróżnić swój produkt na tle konkurencji, zwłaszcza jeśli ekspozycja odbywa się w centrum handlowym. Stojaki ze sklejki świetnie wyglądają również jako element wyposażenia stoisk targowych, czy punktów sprzedaży. Wielkość stojaka możemy dostosować do miejsca jego ekspozycji – małe stojaki, które będą świetnie wyglądać na ladzie oraz duże standy podłogowe.

Jesteśmy producentem stojaków ze sklejki o różnorodnej konstrukcji, dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta. Własny park maszyn daje nam możliwość kompleksowej realizacji. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się więc w naszej siedzibie. Stojaki są frezowane do konkretnych kształtów przez doświadczonego frezera cnc. Dodatkowo na stojaku ze sklejki mogą znajdować się elementy ażurowe. Własna drukarka UV daje nam możliwość bezpośredniego druku na powierzchni sklejki. Technologia druku uv to wyznacznik wysokiej jakości i trwałości. Gotowe standy ze sklejki są przez nas starannie pakowane i przygotowywane do wysyłki. Tego rodzaju ekspozytory wyróżniają sie również łatwym i szybkim montażem.

Indywidualny projekt

Jeśli nie masz jeszcze gotowego projektu swojego ekspozytora to wspólnie możemy się tym zająć. Chętnie przygotujemy dla Ciebie projekt stojaka, który będzie idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Pozwoli Ci wyróżnić Twoje produkty na tle konkurencji.

Niskie nakłady

Własny park maszyn pozwala nam na realizujemy dużych zamówień. Nasza oferta nie jest jednak skierowana tyko do dużych firm. Chętnie zrealizujemy dla Ciebie mniejsze zamówienia. Możemy zając się produkcją nawet 1 stojaka ze sklejki.

Kompleksowość

Działamy kompleksowo, zaczniemy do przygotowania projektu. Później z pomocą technologii frezowanie cnc dotniemy Twój stand do pożądanych kształtów, a następnie zadrukujemy go używając druku UV.

Możliwość wysyłki

Gotowy produkt zostanie przez nas starannie spakowany i dokładnie zabezpieczony, aby bezpiecznie do Ciebie dotarł. Mamy możliwość wysyłki naszych ekspozytorów na terenie całej Polski za pośrednictwem firm kurierskich.

Przykładowe modele: