Nowoczesny branding punktów sprzedaży!

Stwórz identyfikację, która zachęci do odwiedzin Twojego sklepu. Zaprojektujmy razem funkcjonalne i stylowe wnętrze, które zwiększy Twoją sprzedaż.

Współpracujemy z dużymi markami

Ciekawie wyglądająca sklepowa witryna to wizytówka brandu. Jeśli przyciągnie wzrok i zaciekawi potencjalnego klienta to z chęcią odwiedzi Twój punkt handlowy. Jest to element, o który każdy przedsiębiorca powinien zadbać. Decyzja o wejściu do danego sklepu zapada w ciągu zaledwie kilku sekund. Nie masz więc za wiele czasu, aby przekonać do siebie odbiorców. Niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie, które na nim zrobisz. W oparciu o druk wielkoformatowy, druk UV oraz frezowanie CNC wykonujemy elementy aranżacji punktów handlowych. W naszej firmie powstają kasetony reklamowe, litery przestrzenne. Zajmujemy się drukiem samoprzylepnych folii, tablic informacyjnych oraz realizacją wielu innych nietypowych rozwiązań. Możemy pochwalić się realizacją projektów dla dużych marek. Od kilku lat współpracujemy z takimi brandami jak Stokrotka Express czy Chorten. Zajmowaliśmy się wewnętrznym jak i zewnętrznym brandingiem ich sklepów.

     

Visual merchandising

Musisz pamiętać, aby Twój brand wyróżniał się na tle konkurencji. Pomożemy stworzyć Ci ciekawe rozwiązania wizualne dla punktów handlowych

Kasetony podświetlane

Własne zaplecze produkcyjne pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów kasetonów reklamowych.

Poligrafia wielkoformatowa

Nasze wydruki charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Używamy atramentów, które mogą być bezpiecznie stosowane w pomieszczeniach.

Liery blokowe

Zajmujemy się produkcją liter przestrzennych. Znajomość wielu technologii pozwala nam na realizację niestandardowych projektów

Projektowanie graficzne

Team graficzny przygotuje oryginalne rozwiązania wizualne dla Twoich punktów sprzedaży. Zadbamy by były zgodne z misją i filozofią firmy.

Profesjonalny montaż

Wysokiej jakości produkty należy profesjonalnie zamontować. Naszą ekipę montażową tworzą wyszkoleni pracownicy.

Budowanie świadomości marki to proces długofalowy na który składa się wiele elementów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować większość elementów systemu identyfikacji wizualnej. Zaczynając od  zaprojektowania logo w oparciu o wartości jakie ma prezentować Twój brand, stworzymy księgę znaku i key visual.

W oparciu o szereg technologii produkcyjnych, zamieniamy koncepcję w gotowy produkt. Powstają u nas elementy visual merchandisingu dla sieciowych punktów sprzedaży. Współpracujemy bezpośrednio z właścicielami sklepów, działami marketingu oraz na zlecenie agencji reklamowych. Mamy w portfolio wiele realizacji dla punktów sprzedaży w całej Polsce.

Uzupełnieniem naszej oferty znakowania punktów handlowych są tablice reklamowe. Pracujemy głównie wykorzystując możliwość druku bezpośredniego UV na materiałach płaskich. Tworzymy tablice i szyldy do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych dla firm, lokali biurowych, budynków użyteczności publicznej czy galerii handlowych.

Najczęściej pełnią rolę drogowskazów, oznaczeń informacyjnych lub identyfikacji wizualnej budynku. Zadrukowane tablice znajdą zastosowanie w akcjach marketingowych czy na wystawach. Pracujemy na tworzywach sztucznych: dibond, plexi, PCV itd. oraz na naturalnym drewnie i produktach drewnopochodnych. Możemy zadrukować również metale szlachetne i szkło.

Tak zmieniała się w trakcie naszej współpracy identyfikacja zewnętrzna punktów sieci Stokrotka Express

Nasza współpraca z PrintCoast trwa już kilka lat i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. W tym czasie współpracowaliśmy nad oznakowaniem kilkudziesięciu naszych punktów. Na każdym etapie możemy liczyć na ich wiedzę, wsparcie i profesjonalne podejście. Produkty, które dla nas stworzyli były zawsze wykonane z dbałością o najmniejsze detale. W PrintCoast poznaliśmy ludzi, którzy rozumieją naszą markę i mogą sprostać naszym wymaganiom, bo doskonale znają się na swojej pracy

Konrad Woliński

SIEĆ STOKROTKA EXPRESS

Od zawsze możemy polegać na profesjonalizmie i wiedzy ekipy z PrintCoast. Kreatywne podejście do pracy sprawia, że chętnie podejmują się realizacji niestandardowych projektów. Mieliśmy przyjemność współpracować z nimi podczas aranżacji naszych piekarni i cukierni. W trakcie naszej współpracy zaprojektowali i wykonali dla nas kasetony reklamowe, fototapety, szyldy i tablice reklamowe. Nieustannie możemy również liczyć na ich wsparcie w zakresie druku.

Wojciech Skałbania

WŁAŚCICIEL SIECI PIEKARNI RUSTYKALNA