Druk materiałów poligraficznych

Agencja reklamowa i drukarnia PrintCoast powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie branży reklamowej, sięgając korzeni druku offsetowego i cyfrowego. Wiele lat pracy spędzonych na różnym poziomie produkcji poligraficznej, pozwalają nam dzisiaj sprawnie wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu optymalnego wykorzystania narzędzi potrzebnych do produkcji materiałów drukowanych.

Wydawaj mniej za więcej

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zmniejszyć wydatki ponoszone na poligrafię. Osoby mocno zainteresowane drukiem arkuszowym, mają świadomość zalet i różnic pomiędzy drukiem cyfrowym, drukarniami online a firmami oferującymi druk na zamówienie. W praktyce, każda ma swoje mocne i słabsze strony. My, poprzez połączenie własnego parku maszyn produkcyjnych z ofertą naszych wieloletnich partnerów w obrębie druku offsetowego, wykazujemy się wyjątkową elastycznością w doborze technologii co pozwala nam na zoptymalizowanie kosztów produkcji i oferowanie wysokiej jakości wydruków za niższą cenę.

Najważniejszy jest kolor

Wiemy jak zrobić doskonały wydruk, bez względu na format, rodzaj papieru, nakład czy skomplikowane zdobienia. Korzystamy z oferty czołowych polskich drukarń, gwarantujących najlepszą jakość. Oferujemy druk katalogów, ulotek, plakatów, broszur, opakowań, kalendarzy i innych materiałów firmowych. Posiadamy w ofercie szeroki zbiór gadżetów reklamowych. Współpracujemy z największymi producentami i dystrybutorami w Polsce.

Pełna obsługa procesu

Zdajemy sobie sprawę, że prowadząc własną działalność często potrzebujesz, aby Twoje materiały poligraficzne były gotowe w możliwie jak najkrótszym czasie. Podejmując szybkie decyzje często może okazać się, że wybrany produkt nie do końca spełnia Twoje oczekiwania. Współpracując z nami, wszystkie procesy koordynujemy za Ciebie. Czuwamy aby od początku do końca wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem, biorąc odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie pliku i dobór specyfikacji.

Korzystając z naszej pomocy będziesz miał pewność, że wszystkie zamówione przez Ciebie materiały zostaną wykonane w terminie zgodnie z najwyższymi standardami. Wystarczy, że przekażesz nam informację o tym, jakich produktów potrzebujesz – zajmiemy się całą resztą.