10 powodów dla których warto z nami współpracować

Branża reklamowa,  w której funkcjonujemy jest pełna różnej wielkości przedsiębiorstw, które oferują pozornie takie same usługi i produkty. Staramy się jednak by nasza firma była inna, chcemy dawać więcej. Wybraliśmy 10 powodów, dla których warto pracować właśnie  z nami.

Przyjazna obsługa

Mimo, że pracujemy głównie w sektorze B2B, kierując ofertę do biznesu, pamiętamy że po drugiej stronie zawsze jest człowiek. W naszej agencji reklamowej jesteśmy uprzejmi i chętnie poświęcimy swój czas na rozmowę

Doświadczenie

Agencję reklamową PrintCoast tworzy zespół ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży reklamowej i poligrafii. Tylko przez ostatnie kilka miesięcy wydrukowaliśmy kilkaset tysięcy arkuszy i złożyliśmy ponad sto kasetonów reklamowych.

Kompleksowość

Dzięki połączeniu doświadczenia i szerokich możliwości produkcyjnych, oferujemy kompleksowe usługi reklamowe. Jesteśmy pomocni już na etapie projektowania graficznego aż do końca procesu produkcji.

Ceny

Nasze ceny są konkurencyjne, a dla stałych partnerów oferujemy upusty i rabaty. Posiadamy specjalny cennik dla agencji reklamowych, dekoratorów wnętrz i zakładów poligraficznych

Zaufanie

Realizujemy zlecenia reklamowe wymagające zachowania ścisłej tajemnicy, szczególnie na etapie projektowania. Współpracujemy z agencjami reklamowymi z zachowaniem zasad poufności i wzajemnego zaufania.

Wysoka jakość

We wszystkim co robimy, pamiętamy o zachowaniu odpowiednich standardów i wysokiej jakości. Mamy świadomość, że wykonane przez nas materiały reklamowe są Waszą wizytówką przez wiele lat.

Park maszyn

W naszej pracy łączymy kilka technologii druku i jego wykańczania. Pod jednym dachem mamy urządzenia do druku wielkoformatowego (ekosolwentowego i UV), centrum obróbki CNC oraz szereg urządzeń pomocniczych.

Zasięg

Siedzibą naszej firmy jest Radom ale organizujemy wysyłkę większości naszych produktów na terenie całej Polski. W ramach brandingu podejmujemy się prac na terenie takich miast jak: Warszawa, Lublin, Łódź, Kielce oraz miejscowości w ich obrębie.

Indywidualność

W PrintCoast nie unikamy niestandardowych zleceń. Z przyjemnością wykonujemy zindywidualizowane litery przestrzenne, kasetony reklamowe czy druki na powierzonym materiale.

Dobra kawa

Zapraszamy do naszej agencji reklamowej na konsultacje przy dobrej kawie i w miłej atmosferze.