Znaki niepodświetlane

Profesjonalnie wykonane logo ścienne będzie wizytówką Twojej firmy. Litery prezentujące logotyp znajdą zastosowanie praktycznie w każdym firmowym pomieszczeniu – świetnie sprawdzą się w recepcji, sali konferencyjnej czy poczekalni. Nasi pracownicy mogę stworzyć dla Ciebie litery z różnych materiałów i różnej wielkości. Zajmujemy się produkcją niepodświetlanych znaków i liter ze styroduru, plexi, PCV czy dibondu. Niezwykle popularne w ostatnim czasie są również litery wykonywane z drewna, sklejki czy innych materiałów drewnopochodnych. Istnieje też możliwość wykonania liter z kilku różnych materiałów. Połysku literom wykonanym ze sklejki czy styroduru, możemy dodać wykonując do nich lico z plexi czy PCV.

Litery i znaki ze styroduru

Ten rodzaj liter cieszy się wyjątkową popularnością z uwagi na szerokie zastosowanie i niższy niż w przypadku pozostałych liter koszt produkcji. Litery ze styroduru nadają się do zdobienia elewacji budynków jako oznaczenia siedziby firmy. Świetnie sprawdzą się również we wnętrzach, zdobiąc ściany biur czy punktów sprzedaży. Litery i znaki ze styroduru z uwagi na swoją niewielką wagę i dużą odporność, mają również zastosowanie jako elementy zabudowy targowej.

Wykonujemy litery ze styroduru, które frezujemy do dowolnych kształtów z pomocą technologii CNC. Docięte do pożądanych kształtów litery i znaki mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Jako uzupełnienie liter ze styroduru, wykonujemy szereg wykończeń, nadających im dodatkowy efekt wizualny. Możliwe jest nadanie literze połyskującej formy za pomocą lica frezowanego z plexi lub płyt PCV. Stosujemy również różnego rodzaju wzmocnienia liter, przedłużając ich żywotność. Do liter ze styroduru, możemy również wykonać podświetlenie LED w formie poświaty pod literą.

Litery i znaki z tworzyw sztucznych

W naszej ofercie znajdują się litery i znaki wykonywane z tworzyw sztucznych. Produkujemy litery z PCV, plexi czy dibondu. Litery z tworzyw sztucznych wyróżniają się wysoką estetyką oraz trwałością. Dzięki znajomości technologii frezowania CNC możemy wykonać litery i znaki o nawet bardzo skomplikowanych kształtach. Litery, które tworzymy mogą zostać dodatkowo zadrukowane w technologii UV. Litery i znaki z tworzyw sztucznych znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz budynków jak i we wnętrzach.

Litery i znaki z drewna, sklejki i materiałów drewnopochodnych

Za pomocą plotera frezującego wycinamy również litery z drewna, sklejki czy innych materiałów drewnopochodnych. Tego rodzaju litery świetnie sprawdzą się we wnętrzach, gdzie w estetyczny sposób będą prezentować logotypy.

Tworzone przez nas litery mogą zostać zadrukowane w technologii druku UV. Oferujemy również litery, których lico może zostać wykonane z innego materiału – plexi czy PCV. Połączenie różnych materiałów i technik pozwala tworzyć nam litery o nawet najbardziej niestandardowej specyfikacji.

Świecące litery 3D

Zajmujemy się również produkcją świecących liter i znaków. Tworzymy przestrzenne litery z plexi oraz alurapid. Świecące litery znajdują zastosowanie na zewnątrz budynków, gdzie w efektywny i estetyczny sposób będą prezentować logotypy czy numeracje. Z powodzeniem mogą być też wykorzystywane wewnątrz budynków, gdzie będą ozdabiać ściany biur czy salonów sprzedaży.

Nietypowe kształty

Odwzorowanie skomplikowane logotypów to nie problem.  Mamy możliwość stworzenia liter o niestandardowych kształtach.

Wysoka jakość

Nasze litery są produkowane z najlepszych materiałów przez wykwalifikowanych pracowników.  Wyróżniają się wysoką jakością.

Zaplecze produkcyjne

Własne zaplecze produkcyjne z profesjonalnym sprzętem sprawia, że wszystkie procesy produkcyjne odbywają się w naszej siedzibie.

Montaż

Nasi pracownicy poza produkcją liter bardzo chętnie zajmą się również ich montażem we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Jakie litery możemy przygotować dla Ciebie?