Świecące litery 3D

Profesjonalnie wykonane litery 3D z pewnością wyróżnią Twoją siedzibę na tle konkurencji.  Litery blokowe znajdą zastosowanie na zewnątrz budynków, gdzie mogą zostać zamontowane na elewacji lub bezpośrednio na dachu budynku lub wewnątrz, zdobiąc ściany biura czy salonu sprzedaży. Z ich pomocą w atrakcyjny sposób można prezentować logotypy, napisy czy numeracje.

W naszej ofercie znajdują się świecące litery z alurapid oraz plexi. Ich podstawową różnicą jest wielkość powierzchni świetlnej. Do produkcji naszych liter 3D wykorzystujemy wysokiej klasy moduły LED, które gwarantują odpowiednią jakość świecenia przez długi czas.

Rozbudowany park maszyn i własne zaplecze produkcyjne daje nam możliwość wykonania projektów dla najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy w stanie przygotować litery o skomplikowanych kształtach i różnych wielkościach. Dodatkowo możemy zaproponować różne rodzaje i sposoby podświetleń.

Litery świetlne 3D z alurapid

Wykonujemy litery świetlne 3D na bazie systemu taśm aluminiowych alurapid. Są one przeznaczone do tworzenia liter i znaków o praktycznie nieograniczonym kształcie. Znajdą zastosowanie jako elementy oznaczeń budynków, siedzib firm i punktów sprzedaży. Litery charakteryzują się wysoką estetyką i łatwością montażu. Bok litery, wykonany z taśmy alurapid pozostaje niepodświetlony, a kolorystyka taśm jest ograniczona do kilkunastu kolorów z palety producenta. Elementem świecącym w tego typu literach 3D  jest lico litery, wykonane najczęściej z pleksi wyklejonej folią do podświetleń lub zadrukowanej przy użyciu druku UV. Litery 3D są podświetlone za pomocą wysokiej jakości oświetlenia LED z szerokim kątem świecenia, nie pozostawiającym punktów świetlnych.

Litery przestrzenne 3D wykonane z taśm aluminiowych wyróżniają się  bardzo długą żywotnością i atrakcyjny wyglądem przez wiele lat.

Litery świetlne 3D z plexi

Litery 3D z plexi są rekomendowane do zastosowań wewnętrznych. Wykonujemy je w całości z tworzyw sztucznych. Od liter wykonanych przy zastosowaniu taśm alurapid różnią się powierzchnią świecenia – litery 3D z plexi świecą całą swoją powierzchnią. Litery takie gwarantują niezwykle efektywny i estetyczny efekt, a specjalistyczne moduły LED gwarantujące dużą jakość i żywotność świecenia. Walory estetyczne rekompensują pewne ograniczenia związane z produkcją liter – nie wszystkie kształty będą możliwe do osiągnięcia.  Litery z plexi w wersji podstawowej mają kolor mlecznej bieli. Istnieje jednak możliwość wykonanie liter z plexi barwionych, wyklejenie lica folią do podświetleń lub zadruk lica w technologii UV.

Będą niezwykle estetycznym elementem wzbogacającym wnętrza centrów handlowych czy salonów sprzedaży. Są stosowane również jako element brandingu w przestrzeniach biurowych.

Litery i znaki niepodświetlane

Zajmujemy się również produkcją niepodświetlanych liter i znaków.  Wykonujemy je ze styroduru, tworzyw sztucznych, drewna czy sklejki. Mają one szerokie zastosowanie nie tylko w brandingu i identyfikacji budynków jako ścienne logotypy ale również we wzornictwie i dekoracji domów.

Zaplecze produkcyjne

 Posiadamy własny, wyspecjalizowany park maszyn. Dzięki czemu wszystkie procesy produkcyjne odbywają się w naszej siedzibie.

Nietypowe kształty

 Mamy możliwość stworzenia liter i znaków o niestandardowych kształtach. Jest to szczególnie ważne podczas odwzorowania skomplikowanych logotypów.

Wysoka jakość

Litery i znaki przestrzenne, które tworzymy wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Podczas produkcji zwracamy uwagę na najmniejsze detale.

Montaż

Poza stworzeniem wysokiej jakości liter możemy zająć się również ich profesjonalnym montażem we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Potrzebujesz wysokiej jakości liter o estetycznym wyglądzie?